جراحی بینی وی | شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

کلینیک جراحی بینی وی

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص کلینیک جراحی بینی وی دارای تخصص در حوزه بینی، گوش، حلق و جراح زيبايی بينی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش و جراح بینی در تهران هستند و توانستند از دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری فارغ التحصيل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال 1386 با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زيبايی بينی شان را در دانشگاه علوم پزشكی تبريز به پایان رساندند؛ وی در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.ايشان جز معدود جراحاني هستند كه از سبك فوق العاده پيشرفته v)وي) درجراحي هاي خود استفاده ميكنند.

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران و یا سایر شهرستان ها متخصصی است که با احاطه کامل به شرایط بیمار و فرم بینی او، اقدام به برطرف کردن عیوب احتمالی بینی و فرم دهی به آن مطابق با درخواست فرد می کند. در گذشته اکثر جراحان بینی با یک روش مشابه و مدل های محدود اقدام به عمل بینی می کردند. اما امروزه و با پیشرفت علم و برخورداری از تجهیزات دقیق و هوشمند، جراحی و عمل زیبایی بینی بسیار تخصصی شده و با درصد بسیار پایین از خطا توسط بهترین جراحان بینی در کشور انجام می شود. در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با خصوصیات بهترین جراح بینی در تهران و سایر شهرستان ها آشنا کنیم و پیرامون موضوعات زیر اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید:

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را پیدا کنیم؟

همیشه انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که تمایل دارند عیوب ظاهری و یا نواقص تنفسی بینی خود را برطرف کنند. یافتن بهترین متخصصان و جراحانی که بتوانند مطابق با سلیقه فرد فرم دلخواه بینی را در جریان عمل زیبایی بدست آورند نیاز به دانستن اطلاعات و بررسی ویژگی هایی دارد که بهتر است پیش از انتخاب دکتر عمل زیبایی بینی مد نظر افراد قرار گیرد. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران و یا شهر خود مراحل زیر را انجام دهید:

بهترین جراح بینی در تهران

 • عبارت بهترین جراحان بینی در تهران را در گوگل سرچ کنید.
 • از دوستان و آشنایان خود درباره جراح ماهر زیبایی بینی سوال کنید.
 • لیست بهترین جراحان زیبایی بینی را از صفحات یافت شده ایجاد کنید.
 • به مطب یک یک جراحان مراجعه حضوری کنید.
 • با بیمارانی که در مطب حضور دارند مشورت کنید.
 • مدل های عملی که توسط آن جراح انجام شده اند را مشاهده کنید.
 • میزان رضایت بیماران را از جراح خود جویا شوید.
 • در جلسه مشاوره پیش از عمل جراح مد نظر خود شرکت کنید.
 • سوابق تحصیلی و تخصصی جراحان را با هم مقایسه کنید.
 • به اخلاق کاری و نمونه های جراحی اهمیت ویژه دهید.
 • تمامی جوانب عمل را مورد بررسی قرار دهید.
 • از مکان عمل و تیمی که قرار است با آن‌ها روبرو شوید اطلاع کسب کنید.

لزوم انتخاب بهترین دکتر بینی در تهران

بینی یکی از مهمترین و بزرگترین اجزای صورت است که با قرار گرفتن در وسط چهره، نقش مهمی در زیبایی افراد ایفا می کند. بینی های بزرگ و دارای نواقصی مانند قوز و یا انحنا می توانند درصد بسیار زیادی از زیبایی صورت را بپوشانند به همین دلیل داشتن یک بینی ایده آل از ضروریاتی است که برخی از افرادی که تمایل به داشتن چهره بی نقص دارند، درصدد دستیابی به آن هستند.

همانطور که اشاره کردیم بینی نقش مهمی در زیبایی افراد دارد. انتخاب یک جراح آگاه و با تجربه در زمینه زیبایی بینی می تواند تضمین کننده یک عمل زیبایی موفق باشد. از دیگر دلایلی که تلاش برای یافتن بهترین جراحان بینی را برای افراد لازم و ضروری می کند موارد زیر است:

 • عمل بینی یک عمل غیر قابل بازگشت است که می بایست در نهایت دقت و با ظرافت و هنرمندی تمام انجام شود.
 • بینی علاوه بر تکمیل زیبایی چهره، نقش مهم تنفس را نیز برای افراد ایفا می کند.
 • برخورداری از بینی بی نقص و زیبا و در عین حال سالم و اصولی در گرو انجام عمل زیبایی نزد بهترین جراح بینی است.
 • بهترین جراحان بینی می توانند موفق ترین عمل زیبایی را در کنار رعایت اصول سلامتی برای فرد مهیا کنند.
 • پشتیبانی جراحان با تجربه و در دسترس بودن آنان می تواند امتیازی برای بیماران آنان باشد.
 • جراحان آگاه همواره بهترین مدل ها را به فرد پیشنهاد می کنند و از پیاده سازی مدل های بسیار ریسک پذیر خودداری می کنند.

خصوصیات بهترین جراح بینی تهران چیست؟

حال که با لزوم انتخاب ماهرترین جراح زیبایی بینی آشنا شدیم، بهتر است پارامترهای مهمی را که در زمان انتخاب جراح مد نظرمان می بایست ملاک عمل قرار دهیم، بررسی کنیم. همه ما می دانیم که داشتن مهارت و سوابق درخشان فعالیتی برای یک متخصص جراح می تواند ملاک انتخاب قرار گیرد. اما داشتن ویژگی های زیر نیز تکمیل کننده و تضمین کننده یک عمل موفق زیبایی بینی خواهد بود:

 • تسلط به علم زیباشناسی: یک متخصص زیبایی می بایست علاوه بر مهارت کافی در انجام عمل زیبایی بینی، بر اصول زیبایی شناسی نیز مسلط باشد. پیدا کردن بهترین فرم بینی متناسب با صورت و زوایای چهره هر فردی از جمله مهمترین ملاک هایی است که متخصصان می بایست به آن توجه کنند. عمل های پلاستیک نباید چهره فرد را از تناسب خارج کند و سبب مصنوعی شدن اجزای صورت شوند.
 • پشتیبانی و پاسخگویی: متاسفانه برخورد های نادرست برخی از متخصصین زیبایی با بیماران به دلیل مشغله و نداشتن زمان کافی، سبب سرخوردگی مراجعین شده است. یک جراح خوب زیبایی بینی می بایست حوصله و زمان لازم برای پشتیبانی از بیماران خود را داشته باشد و در صورت نیاز به دانش و راهنمایی او پس از عمل، سریعا در دسترس باشد. مهمترین عامل در جذب رضایت و خرسندی بیماران پس از جراحی، پشتیبانی های دلسوزانه و رسیدگی های درست و جامع به وضعیت بیمار در جهت جلوگیری از بروز موارد ناخواسته است.
 • برخورداری از تجهیزات نوین: داشتن اطلاعات و مهارت بالا در عمل زیبایی و جراحی پلاستیک بینی همواره در کنار داشتن دانش کافی برای استفاده از آخرین تجهیزات ارائه شده به دنیای پزشکی و زیبایی سبب بروز موفقیت می شود. یک متخصص ماهر می بایست کار با انواع تجهیزات نوین را بداند و دانش خود را به صورت دوره ای ارتقا داده باشد. امروزه تجهیزات بسیار زیادی در زمینه با زیباسازی بینی در جهان وجود دارد که آگاهی از این تجهیزات و توان استفاده از آنان بر هر جراحی لازم و ضروری است.
 • تعداد بیماران راضی: همواره داشتن رضایت بیماران و مراجعین از جراح زیبایی شان می تواند یک ملاک مهم در انتخاب آنان برای انجام عمل زیبایی بینی باشد. بهترین متخصصان بینی همواره سیل عظیمی از مراجعینی را به خود اختصاص داده اند که از عمل زیبایی شان رضایت دارند و جراحشان را به دیگران پیشنهاد می کنند. همچنین دیدن مدل هایی که متخصص مربوطه برای هر فرد در نظر گرفته و نتیجه عمل پس از چند ماه می تواند شما را در انتخابتان بسیار یاری کند.
 • اخلاق کاری: داشتن تعهد نسبت به مراجعین و برخورداری از صداقت و روراستی در جریان بررسی شرایط بیماران و نیاز دقیق و درست آنان به جراحی زیبایی بینی نیز از دیگر پارامترهای لازم برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران و یا سایر شهرهای دیگر است. متاسفانه برخی از جراحان، به دلیل تسلط بر عمل مبتنی بر یک مدل و یک روش، بدون توجه به اصول زیبایی شناسی، اقدام به بر هم زدن تناسب میان اجزای صورت بیماران می شوند. داشت اخلاق کاری به این معناست که متخصص در صورت صلاحدید بهترین حالت بینی را برای بیمارش در نظر بگیرد و بر آن اساس جراحی را انجام دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید.


  بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کیست؟

  در جریان عمل بینی همواره روش ها و متد های مختلفی مبنای عمل جراحان قرار می گیرد که داشتن اطلاعات کافی از آنان می تواند زمینه های انتخاب بهترین مدل ها و روش ها را برای افراد فراهم کند. عمل زیبایی بینی به صورت طبیعی و با فرم نچرال یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است که در سال های اخیر مد نظر مراجعان قرار گرفته است. یک جراح عالی بینی می تواند با استفاده از علم و دانش و همچنین بهره مندی از تکنیک های هنری، یک بینی کاملا طبیعی و بدون عیب و نقص را در جریان عمل زیبایی به بیمار خود هدیه دهد.

  عمل جراحی دماغ به صورت طبیعی همواره مستلزم در اختیار داشتن بهترین جراح بینی طبیعی است که این جراح می بایست برای دستیابی به فرم بینی دلخواه فرد، تمامی تناسب های اجزای صورت را سنجیده و سپس بهترین اندازه و شکل را در مدل های سه بعدی و قابل مشاهده پیش از عمل، به بیمار خود ارائه دهد.

  ارائه بهترین مشاوره ها برای انتخاب مناسب ترین فرم بینی به مراجعان از جمله مهمترین ملاک هایی است که یک متخصص عمل بینی طبیعی می بایست نسبت به آن توجه خاص داشته باشد. برای مثال عمل بینی فانتزی به دلیل کوچک شدن بیشتر بینی به نسبت سایر فرم ها، برای آقایان مناسب نیست. همچنین عمل های فانتزی و نیمه فانتزی برای بینی های گوشتی معمولا پیشنهاد نمی شود.

  معرفی جراحی زیبایی بینی

  همه ما می دانیم که جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های پلاستیکی است که بسیاری از افراد برای دستیابی به بینی مطلوب خود اقدام به انجام آن نزد متخصصان جراحی و زیبایی می کنند. جراحی زیبایی بینی طرفداران بسیار زیادی دارد و سالیان تعداد زیادی از افراد از خدمات این عمل ها بهره مند می شوند. از دیگر ویژگی های جراحی و عمل زیبایی بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  در جریان عمل زیبایی بینی، متخصص مربوطه اقدام به برطرف کردن عیوب و نواقص موجود در ناحیه بینی بیمار می کند. این عیوب و نواقص ممکن است از نظر ظاهری باشند و یا مرتبط با تنفس بیمار مبتنی بر قوز های شدید و یا پولیپ های مانع انتقال اکسیژن باشند. در زیر می توانید عمده مشکلاتی که در جریان یک عمل زیبایی بینی برطرف می شوند را مشاهده فرمایید:

  • انواع قوز های استخوانی شدید
  • استخوان های سپتوم مانع از ورود و خروج هوا
  • پولیپ های انسداد کننده مجاری بینی
  • بزرگ بودن بیش از حد حفره های بینی
  • پهن بودن و عدم تناسب سایز بینی با سایر اجزای صورت
  • ورم های ناشی از شکستگی بینی
  • گوشت های اضافی ناشی از بریدگی

  انواع مدل های جراحی بینی

  در قسمت های قبل به این موضوع اشاره گذارایی کردیم که فرم و شکل بینی پس از عمل جراحی ممکن است به شکل های مختلفی که مد نظر بیمار بوده در بیاید. این شکل ها معمولا شامل سه دسته اصلی هستند که در زیر می توانید این انواع مدل های جراحی بینی را به همراه مشخصات آنان مشاهده فرمایید:

  • عمل جراحی بینی طبیعی: در این مدل که می توان گفت رایج ترین و پرطرفدارترین نوع بینی است، متخصص مربوطه تنها اقدام به برطرف کردن عیوب بینی بدون تغییر شکل و فرم آن می کند. برطرف شدن نواقص بینی در عمل بینی طبیعی انجام می شود و پس از مدتی افرادی که به تازگی با فرد ملاقات می کنند، متوجه عمل بینی او نخواهند شد. این روش مزایای زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به عدم تغییر شکل بینی و برهم خوردن نظم صورت اشاره کرد.
  • عمل جراحی بینی فانتزی: این مدل عمل بینی نیز به صورتی است که فرد تقاضا می کند انحنای کاهشی روی تیغه بینی اش ایجاد شود و قوس مطلوب را پیدا کند. در این عمل بینی افراد به شدت کوچک می شود و این امر در برخی از مواقع می تواند سبب اشکال در تنفس فرد شود. باریک شدن بیش از حد لوله های مجاری اکسیژن در برخی از افراد علت این امر است. همچنین مدل های فانتزی با گذشت زمان ممکن است شکل اولیه خود را از دست بدهند و به اصطلاح پزشکان دفرمه شوند.
  • عمل جراحی بینی نیمه فانتزی: در نوع نیمه فانتزی نیز بینی افراد دارای قوس و حالتی کمتر از نوع فانتزی می شود و ضخامت بینی در این نوع متناسب با نوع پوست و بافت غضروفی کاهش می یابد. این مدل عمل زیبایی بینی نیز در کنار نوع طبیعی دارای طرفداران زیادی است. در صورتی که فرد اصرار زیادی به کوچک شدن بیش از حد بینی خود دارد می تواند از میان مدل های نیمه فانتزی اقدام به انتخاب کند. این مدل ها همچنین می بایست توسط متخصص مربوطه تایید شوند.

  مطالب پیشنهادی: بهترین جراح بینی فانتزی در تهران | بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران 

  بهترین جراح بینی در تهران

  قیمت جراحی بینی در تهران

  یکی از سوالات رایجی که علاقمندان به انجام عمل زیبایی بینی می پرسند این است که قیمت بهترین جراح بینی در تهران چقدر است؟ و یا قیمت جراحی بینی در شهرستان چقدر با تهران تفاوت دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم پارامترهای زیادی می تواند بر روی تعیین این قیمت ها موثر باشد. یکی از این پارامترها نوع بینی فرد و نیاز او به انجام اقدامات پزشکی و جراحی است. با مراجعه به جراح مد نظرتان و آگاهی یافتن از میزان هزینه عمل بینی می توانید تا حدودی از قیمت آن آگاهی یابید.

  گاهی برخی از عوامل ثانوی می توانند در جریان عمل زیبایی سبب ایجاد هزینه برای بیماران شوند. شما عزیزان می بایست با در نظر گرفتن این عوامل ثانویه و میزان هزینه ای که جراح مد نظرتان به شما ارائه کرده، به قیمت حدودی جراحی بینی دستیابید. ممکن است بیمارستانی با بیمه شما طرف قرارداد باشد و این امر هزینه های این عمل را تا حدود بسیار زیادی کاهش می دهد. همچنین داروهای تجویز شده از سوی پزشک نیز می تواند در مدل های خارجی و داخلی اختلاف قیمت ایجاد کند. اما از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت جراحی بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کلینیک دکتر آرزو خوانساری، مجموعه‌ای کامل متشکل از، پرسنل و متخصصین مجرب درکلیه حوزه‌های بینی، گوش، حلق و جراحی زيبايی بينی می باشد. متخصصین ما با مجهزترین و بروزترین تجهیزات و تکنولوژی دنیا و زیر نظر وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا، پاسخگوی شما عزیزان است. برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

   

  جراحی ترمیمی بینی چیست؟

  خدمت دیگری که در زمینه زیباسازی بینی از سوی متخصصان به افراد ارائه می شود، جراحی ترمیمی بینی است. این جراحی ها عمدتا زمانی انجام می شود که فردی سابقه عمل قبلی داشته باشد و هنوز مشکلات بینی اش برطرف نشده باشد. در این زمان متخصصان اقدام به انجام جراحی بینی از نوع ترمیمی می کنند. رینوپلاستی اصطلاحی است که برای این دسته از افراد بکار می رود و در جریان این عمل، نواقص و اشکالات بزرگی که روی بینی فرد وجود دارد، تحت عمل ترمیمی جدید برطرف می شود. در این عمل در صورت نیاز به غضروف های اضافه برای بازسازی بینی و اصلاح مشکلات آن عمدتا از اندام هایی مانند لاله گوش و یا قسمت هایی که دارای غضروف بیشتر هستند مانند دنده ها، غضروف مورد نیاز برداشته می شود.

  در برخی از عمل های جراحی به دلایل مختلف امکان اشتباه وجود دارد و یا فرد پس از عمل به دلیل عدم رعایت تکنیک های ذکر شده، شاهد تغییر شکل بینی خود است. گزینه رینو پلاستی می تواند بهترین اقدام برای چنین افرادی باشد. اما متخصصان ما به شما توصیه می کنند در همان ابتدای مسیر انتخاب بهترین جراحان بینی در تهران و یا شهرستان های دیگر، فردی را انتخاب کنید که مهارت و تخصص بالا در این زمینه دارد و از بروز نیاز به رینو پلاستی و یا جراحی ترمیمی بینی جلوگیری شود.

  برای دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید.


   برای یافتن بهترین دکتر عمل بینی چه مواردی را رعایت کنیم؟

   تا اینجا فاکتورهای مهمی را در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تهران و یا شهرستان ها به شما عزیزان ارائه کردیم. جراحی بینی یا رینو پلاستی همواره یکی از مهمترین عمل های زیبایی است که می بایست پس از بررسی های گسترده و جستجو های دقیق پیرامون یافتن بهترین دکتر عمل بینی انجام شود. یافتن جراحانی که تخصص کافی در این زمینه دارند می تواند درصد موفقیت این عمل را بالا برده و شانس فرد را برای داشتن بینی مد نظر خود بیشتر کند. فاکتورهای دیگری که برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران و یا شهرستان ها می بایست ملاک انتخاب قرار گیرد موارد زیر است:

   • اعتبار و شهرت قابل قبول از جراح
   • داشتن تجربه و تخصص جراح
   • داشتن دید هنری و زیبایی شناسی
   • ارائه نمونه نهایی بینی در قالب عکس های سه بعدی
   • ارائه توضیحات مفید و جامع به سوالات بیمار
   • تعهد به سلامت و بهینگی بیمار
   • داشتن تیم حرفه ای و دارای حوصله
   • ارائه اطلاعات صادقانه به بیمار پیرامون وضعیت بینی
   • اهمیت به سلامتی بیمار و در اولویت قرار دادن آن نسبت به سایر امور

   مراقبت های قبل از جراحی بینی

   بسیاری از افراد همواره اطلاعات کافی پیرامون اقدامات و مراقبت های قبل از عمل زیبایی بینی ندارند. همین امر سبب می شود تا روز جراحی با مشکلات متعددی روبرو شوند. ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل برای اقدام به عمل زیبایی بینی، حتما موارد زیر را مد نظر قرار داده و خود را مطابق با توصیه های زیر پیش از عمل جراحی آماده کنید:

   • روز های قبل از عمل از انجام کارهای سخت و فعالیت های بدنی شدید خودداری کنید.
   • تمامی داروهای مصرفی خود را در جلسه مشاوره به همراه داشته باشید و به اطلاع متخصص جراحی خود مصرف آنان را برسانید.
   • تمامی داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند از جمله آسپرین و راکوتان را به مدت سه ماه پیش از عمل قطع مصرف کنید.
   • شب قبل از عمل جراحی حتما دوش گرفته و صورت خود را از هر گونه آرایش پاک کنید.
   • برای آقایان لازم است تا موی صورت خود را کاملا اصلاح کنند.
   • شب قبل از عمل حتما غذای سبک و مقوی میل شود.
   • در صورتی که استرس عمل دارید می توانید چند روز قبل از عمل، اقدام به مصرف داروهای آرام بخش زیر نظر متخصص مربوطه کنید.
   • روز عمل هرگز صبحانه نخورید.
   • پیش از عمل مصرف آب و مایعات بسیار سبک و رقیق مانعی ندارد.
   • در صورت میل کردن صبحانه در روز عمل حتما پرستاران را در جریان اقدام خود قرار دهید.
   • تمامی آزمایشات تجویز شده از سوی متخصص خود را به درستی و به صورت کامل انجام دهید.
   • داشتن اجازه و گواهی ولی برای کسانی که هنوز به سنین قانونی یعنی ۱۸ سال نرسیده اند ضروری است.
   • داشتن مدارک شناسایی معتبر همچون شناسنامه و کارت ملی الزامی است.
   • به همراه داشتن دفترچه بیمه نیز در صورت طرف قرار داد بودن بیمارستان لازم است.
   • در روز عمل حتما در زمان تعیین شده و حتی نیم ساعت قبل تر از آن در کلینیک یا بیمارستان حضور داشته باشید.

   مراقبت های بعد از عمل بینی  

   پس از انجام جراحی زیبایی بینی هر فرد می بایست حتما اقداماتی که در ادامه به آن‌ها می پردازیم را انجام داده و از نبایدهایی که به آن‌ها اشاره می کنیم خودداری کند. در زیر می توانید اقدامات و مراقبت های بعد از عمل بینی را مشاهده فرمایید:

   • پس از عمل هرگز مسافت زیادی را پیاده روی نکنید.
   • همواره در حالت نشسته و با سر کمی رو به بالا باشید.
   • پوشیدن لباس های راحت و نخی می تواند کمک زیادی به آرامش شما پس از عمل کند.
   • برای مسواک زدن بهتر است از مسواک های بسیار نرم و با چرخش های بسیار ملایم استفاده شود.
   • گچ بینی خود را تا زمان مراجعه مجدد به پزشک هرگز دستکاری نکنید.
   • در مکان های شلوغ که احتمال برخورد افراد با صورت شما وجود دارد وارد نشوید.
   • برای خوابیدن بهتر است به کمر بخوابید و بالش های زیادی را زیر سر خود قرار دهید.
   • مصرف غذاهای بسیار سبک از جمله سوپ ها و آش های بدون حبوبات می تواند گوارش شما را در سلامت نگهدارد.
   • از مصرف غذاهای سنگین و عدم نوشیدن آب به منظور جلوگیری از بروز یبوست خودداری کنید.
   • سعی کنید تا چند روز اول ساعت های زیادی را به صورت خوابیده و یا نشسته باشید.
   • استفاده از کمپرس سرد مطابق با دستور جراح می تواند میزان ورم ناشی از عمل را سریعتر بهبود دهد.
   • در صورت بروز سرفه یا عطسه سعی کنید با دهان باز اقدام به این امر کنید تا فشاری به بینی شما وارد نشود.

   بهترین دکتر بینی چه توصیه هایی برای عمل می کند؟

   در جریان عمل و جراحی بینی همواره متخصصان ماهر و توانمند توصیه هایی به بیمار خود می کنند تا بهترین نتیجه از عمل زیبایی بینی را کسب کنند. این تکنیک ها در تمام جهان مشترک است و تنها به سبک زندگی در روزهای پس از جراحی دماغ مربوط است. در زیر می توانید مهمترین این تکنیک ها را مشاهده فرمایید:

   • هرگز از دیدن ورم بینی خود که عمدتا همراه با کبودی است نا امید نشوید.
   • داشتن استرس و اضطراب می تواند روند بهبودی شما را با تاخیر همراه کند.
   • مراجعه به استخر و یا آب تنی در حوض های دارای آب زیاد ممنوع است.
   • از خندیدن های متوالی به صورت هیجانی خودداری کنید.
   • برای تخلیه بینی خود به صورت آرام و با دستمال های نازک اقدام کنید.
   • زمانی که می خوابید بهتر است به کمر خوابیده و پشتی های بیشتری زیر سر خود بگذارید.
   • مصرف غذاهای پر ادویه و فرآوری شده در این زمان به شدت مضر است.
   • برای تمیز کردن زخم ها هرگز از مایعات حاوی الکل استفاده نکنید زیرا سبب باز شدن رگ ها می شود.
   • از استفاده عینک به مدت یک ماه خودداری کنید.

   انواع روش های جراحی بینی

   علاوه بر مدل های مختلف سه گانه ای که می توانید برای بینی خود در نظر بگیرید و بر اساس آن ها فرم بینی خود را در هنگام عمل زیبایی تعیین کنید، روش های مختلفی نیز برای جراحی بینی وجود دارد که بر اساس شرایط بینی بیمار و صلاحدید متخصص جراح یکی از آن ها برای فرد در نظر گرفته می شود. به طور کلی می توان انواع روش های جراحی بینی را شامل موارد زیر دانست:

   • عمل جراحی بینی باز: در این روش که رایج ترین نوع عمل بینی است، متخصص مربوطه برای دسترسی بیشتر و بهتر اقدام به باز کردن لبه های بینی و ایجاد برش روی پوست کلوما یا تیغه می کند. سپس عیوب بینی برطرف شده و نهایتا بخیه های جذبی قسمت های باز شده را به هم متصل می کند. در این نوع از جراحی بینی پوست بلند می شود و سایر مراحل جراحی انجام می شود. به همین دلیل به این روش جراحی باز گفته می شود. تسلط متخصص جراحی بینی در این روش بسیار بیشتر از روش بسته است و عمدتا نتایج حاصل از این عمل مثبت تر از روش بسته خواهد بود.
   • عمل جراحی بینی بسته: در روش جراحی بسته، متخصص و جراح مورد نظر اقدام به انجام عمل جراحی بدون باز کردن لبه های بینی فرد می کند. بالا نگهداشته شدن پوست بینی و دسترسی به فضای داخلی بدون ایجاد برش از ویژگی های این نوع جراحی است. مدت زمان این عمل نسبت به عمل باز کمتر است و برای جراحی بینی هایی که دارای عیوب کمتری هستند و یا تنها دارای یک قوز روی ستون بینی هستند مناسب است.

   آسیب الکل و سیگار بر جراحی بینی                 

   الکل و اتانول موجود در آن می تواند آسیب های زیادی به زخم های تازه بزند. همچنین سیگار روند بهبودی زخم ها را با تاخیر همراه می کند. دخانیات و الکل می توانند موفقیت عمل را به صورت شدید کاهش دهند و سبب نرسیدن فرد به نتیجه مطلوب و نهایی شوند. استفاده از قلیان و یا سیگار تورم موجود در ناحیه بینی را تثبیت می کند و سبب عدم کاهش این ورم در روزهای آتی خواهد شد.

   در صورتی که الکل و سیگار مصرف نشود، به مدت ۶ ماه زمان نیاز است تا تمامی ورم ها بهبودی یابند و مشکلات مرتبط با زخم ها برطرف شوند. همچنین محو شدن جای بخیه ها در صورتی که فرد سیگار و یا الکل را کنار بگذارد با سرعت بیشتر و موفقیت بالاتری انجام می شود.

   بهتر است استعمال سیگار و الکل شش ماه پس از جراحی بینی به صورت کنترل شده و محدود از سر گرفته شود. در زمان عمل بینی به دلیل وجود مواد بیهوشی در بدن، میزان جذب مواد غذایی به شدت افزایش می یابد. همین امر سبب می شود که در صورت مصرف الکل و یا سیگار تاثیرات شدیدتری در فرد ایجاد شود و نتیجه عمل بینی او به خطر افتد.

   تکنیک های ماندگاری نتیجه پس از جراحی بینی

   در برخی از افرادی که عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده اند، همواره شاهد بازگشت بزرگی و افتادگی نوک بینی هستیم. این پدیده به دلیل عدم رسیدگی درست فرد به بینی خود و انجام نباید هایی است که متخصص مربوطه او را از آن ها منع کرده بوده است. شما عزیزان می توانید تکنیک هایی که سبب دوام و ماندگاری نتیجه عمل بینی می شوند را در زیر مشاهده فرمایید:

   • افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند می بایست بیشتر مراقب بینی خود پس از جراحی باشند.
   • در صورتی که فرد بر روی شکم خود بخوابد فشار بیشتری به بینی اش وارد می شود و احتمال افتادگی آن بیشتر می شود. پس بهتر است همواره در زمان خواب مکان را تا حد نیاز فراهم کند تا از غلت خوردن و خوابیدن روی شکم به صورت احتمالی جلوگیری شود.
   • فین کردن و تخلیه بینی به صورت شدید و وسواسی می تواند بخیه ها را باز کرده و سبب دفرمه شدن بینی شود. برای تمیز کردن بینی بهتر است با یک دستمال کاغذی لوله شده تا جایی که فشار به بینی وارد نشود، تمیز کردن انجام شود.
   • ورود به عرصه ورزش سریعتر از زمان تعیین شده توسط پزشک می تواند شکل بینی را سریعا تغییر داده و سبب تورم بیش از حد و ماندگاری آن شود. بهتر است فعالیت های سنگین و ورزش هایی که حالت دویدن در آن ها وجود دارد شش ماه پس از عمل از سر گرفته شوند.

   برای دریافت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید.


    مراحل جراحی بینی

    متخصصان برای انجام عمل بینی افراد اقدام به پیگیری مراحل مختلفی می کنند که نتیجه این مراحل در قسمت های مختلف جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام عمل زیبایی بینی معمولا در مرحله اول فرد به متخصص و جراح مد نظرش مراجعه می کند. سپس مشاوره های لازم پیرامون انتخاب مدل جراحی متناسب با بافت کنونی بینی را دریافت می کند. سایر مراحل جراحی بینی شامل موارد زیر است:

    • انجام آزمایشات خون و ارائه جواب به متخصص مربوطه در این مرحله انجام می شود.
    • روز جراحی و مکان آن تعیین می شود.
    • فرد در روز تعیین شده به بیمارستان و یا کلینیک مشخص شده مراجعه می کند.
    • پس از بستری فرد، عملیات بی هوشی انجام می شود.
    • مدل انتخابی بیمار مجددا بررسی می شود.
    • جراح اقدام به باز کردن لبه های بینی و بریدن تیغه وسط آن می کند.
    • برش ها و یا تزریق های مختلف برای دستیابی به مدل مطلوب ایجاد می شود.
    • نهایتا پوست باز شده به جای قبلی خود باز می گردد و بخیه های جذبی زده می شوند.
    • بینی عمل شده با گچ فیکس می شود و فرد به بخش منتقل می شود.

    مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی گوشتی در تهران 

    نکات مهم پیش از عمل جراحی بینی

    بهتر است بدانید که عمل زیبایی بینی می تواند فرم آن را تغییر داده و سبب زیبایی و تناسب آن شود. اما با گذشت زمان و بالا رفتن سن در برخی از افراد شاهد افتادگی نوک بینی و یا انحراف خواهیم بود. داشتن اطلاعات کافی پیرامون جوانب عمل جراحی بینی می تواند از انتظارات بی جا و توقعات غیر معمول جلوگیری کند. با تجربه ترین جراح بینی همیشه به بیماران خود توصیه می کند از انتخاب مدل هایی که ریسک بالاتری برای تغییر و دفرمه شدن در طول زمان دارند خودداری کنند.

    همچنین در برخی از اقدامات زیبایی که برای بینی در نظر گرفته می شود، عده ای اصرار به عمل جراحی بسته دارند. تشخیص بهترین روش عمل جراحی می تواند عامل مهمی در موفقیت عمل باشد. یک متخصص جراح همیشه بهترین شرایط و روش ها را برای بیمار خود در نظر می گیرد و سعی بر کاهش میزان خطاهای جراحی و رسیدن به نتیجه مطلوب است.

    بهترین جراح بینی مردانه در تهران

    بینی آقایان به نسبت بینی بانوان دارای سایز و ابعاد بزرگتری است. همچنین پوست بینی آقایان ضخیم تر از بینی بانوان است. این دو عامل سبب می شود تا عمل جراحی بینی آقایان با حساسیت بیشتری همراه باشد. بهترین جراح بینی مردانه همواره می بایست تمامی اجزای صورت بیمار خود را مورد بررسی قرار دهد و از ارائه مدل های فانتزی و قوس دار برای آقایان جلوگیری کند.

    مدل های فانتزی می توانند بینی آقایان را کوچکتر از حالت طبیعی خود کنند و همین امر تناسب اندازه ای میان اجزای صورت فرد را بر هم می زند. در زمان جستجو برای بهترین جراح بینی مردانه در تهران و یا شهرستان ها بهتر است فرد به صورت حضوری و از نزدیک با مراجعین آن جراح ملاقات کرده و حاصل عمل آنان را مشاهده کند. سپس به انتخاب جراح بینی خود و بهترین مدلی که روی صورت او تناسب ایجاد می کند اقدام کند.

    مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

    شرایط مناسب برای عمل زیبایی بینی                    

    امروزه نیاز افراد برای برطرف کردن عیوب چهره خود بیشتر از قبل ضروری شده است. بسیاری از افراد در صدد هستند تا زیبایی واقعی خود را با حذف عیوب احتمالی در چهره شان برطرف کنند. یکی از اقداماتی که در این زمینه مد نظر افراد قرار می گیرد، عمل زیبایی بینی است. برطرف کردن نواقص بینی و رسیدن به فرم دلخواه می تواند تاثیرات بسیار زیادی در ظاهر شدن زیبایی چهره افراد شود. اما چه افرادی می توانند بینی خود را عمل زیبایی کنند؟ یا به عبارت دیگر شرایط فردی برای انجام جراحی زیبایی بینی چیست؟ در پاسخ به این سوال توصیه می کنیم موارد زیر را به دقت مد نظر قرار دهید:

    • داشتن آمادگی پیش از انجام عمل و مواجه شدن با شرایط آن از سوی فرد لازم و ضروری است.
    • بودن در بازه سنی تعیین شده توسط متخصص الزامی است.
    • داشتن سلامت کامل جسمی و روحی شرط رسیدن به موفقیت پس از عمل است.
    • عدم استفاده از دخانیات و یا الکل به مدت سه ماه پیش از عمل و پس از عمل الزامی است.
    • برخورداری از منطق برای دستیابی به بهترین فرم بینی و نداشتن استرس نیز ملاک موفقیت در این عمل است.

    در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات کافی پیرامون بهترین جراح بینی در تهران و یا شهرستان های دیگر را در اختیار شما قرار دهیم و پیرامون لزوم این انتخاب و اقدامات پیش از عمل و پس از آن توضیحاتی ارائه کنیم. در صورتی که پیرامون موارد فوق دچار ابهام و یا سوالی هستید و یا نیازمند به دریافت مشاوره های تخصصی در این زمینه اید می توانید با کارشناسان سلامتی ما در بخش مشاوره جراحی بینی تماس حاصل فرمایید. برخورداری از تخصص و مهارت بهترین جراحان بینی عامل مهمی در دستیابی به موفقیت در این مسیر است.

    کلینیک دکتر آرزو خوانساری نیا، مجموعه‌ای کامل متشکل از، پرسنل و متخصصین مجرب درکلیه حوزه‌های بینی، گوش، حلق و جراحی زيبايی بينی می باشد. متخصصین ما با مجهزترین و بروزترین تجهیزات و تکنولوژی دنیا و زیر نظر وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا، پاسخگوی شما عزیزان است.

    جراحی بینی در تهران

    • مراحل جراحی بینی چیست؟
    • چه تکنیک هایی سبب دوام و ماندگاری عمل بینی می شود؟
    • شرایط فردی برای انجام عمل زیبایی بینی چیست؟

    برای مشاوره و دریافت نوبت جراحی بینی با جراحی بینی وی تماس بگیرید.