جراحی بینی وی | شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

در حال حاضر، جراحی بینی فانتزی یکی از محبوب‌ترین انواعِ جراحی‌های بینی محسوب می‌شود که از جانب مردم نیز با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. افرادی که این عمل را در برنامه زیبایی خود قرار می‌دهند، معمولا به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول، افرادی هستند که هدفشان از انجام این عمل، ایجاد یک نوع فُرم طبیعی در بینی‌شان می‌باشد و دسته دوم نیز افرادی هستند که قصد دارند به بینی‌شان، فرمی فانتزی ببخشند که البته با برآورد نتیجه حاصل از اکثریتِ عمل‌های زیبایی، می‌توان گفت که در گروه دوم، جمعیت بیشتری از افراد جای می‌گیرند. توجه به این نکته که به دست آوردن یک نتیجه مثبت از جراحی بینی فانتزی و یا اصطلاحا عروسکی، در گروی توان و مهارت بسیار ِجراح مدنظر می‌باشد و از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین به افرادی که قصد شناخت و انجام این عمل توسط بهترین جراح بینی در تهران را دارند و می خواهند در بینی خود فرم فانتزی ایجاد نمایند، توصیه می‌شود حتما در انتخاب جراح بینی شان دقت بسیار زیادی را داشته باشند تا به مراتب، نتیجه خوب و مطلوبی را هم از آن به دست آورند. چرا که در این نوع از جراحی بینی، بخش زیادی از غضروف بینی برداشته شده و در نتیجه، اگر انجام آن به بهترین جراح بینی فانتزی در تهران واگذار نشود، آنگاه امکان پشیمانی و سرخوردگیِ بیمار از انجام عمل نیز بسیار زیاد خواهد بود.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

 

عمل بینی فانتزی چیست؟

 عمل بینی فانتزی از عمل‌های رایج و پرطرف‌دار در میان افراد مختلف است. هدف از این عمل همان‌طور که از نام آن پیداست، دادن قوس بیشتر به بینی در مقایسه با عمل بینی طبیعی، و سربالا بینی است. جراحی بینی فانتزی با نام عمل بینی عروسکی نیز شناخته می‌شود، چرا که درنتیجه‌ی این عمل، بینی فرد ظاهری شبیه به بینی شخصیت‌های فانتزی کارتونی پیدا می‌کند. پزشک جراح در این عمل سعی می‌کند تا با توجه به خواسته‌ی متقاضی، فرم بیشتری به بینی بدهد. به‌طور کلی در این نوع عمل بینی، مبحث زیبایی با معیار امروزی و فرم دادن به بینی، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. عمل بینی مدل فانتزی بیشتر مناسب بینی‌های استخوانی است و بینی‌های گوشتی گزینه‌ی مناسبی برای این گونه از عمل جراحی نیستند. در این عمل، سایز بینی فرد در قیاس با عمل بینی طبیعی، بیشتر کوچک می‌شود و تمرکز عمل بر نوک بینی فرد است. در طی این عمل، استخوان بینی تراش داده می‌شود تا بینی فرم ظریف و قوس‌دار به خود بگیرد. با توجه به اعمال تغییرات چشمگیر در بینی فرد، این نوع بینی ها پس‌ از عمل به‌راحتی قابل تشخیص خواهند بود.

بینی چه افرادی مناسب عمل بینی فانتزی است؟

 به‌طورکلی باید گفت افرادی که بینی استخوانی و صورت کوچک دارند، برای این نوع عمل، گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شوند؛ زیرا پوست بینی‌های گوشتی از ضخامت بیشتری در قیاس با بینی‌های استخوانی برخوردار است و فرم دادن به بینی و دستیابی به نتیجه‌ی دلخواه مشکل‌تر است. برای انجام جراحی بینی عروسکی، لازم است تا بینی فرد دارای پوست نازک باشد و غضروف و ساختار بینی استحکام کافی داشته باشد. از نظر علاقه و مدل نیز بیشتر افرادی که تمایل دارند بینی آن‌ها نسبت به بینی‌های طبیعی، اندازه‌ی کوچک‌تر، قوس شدیدتر و نوک سربالاتری را داشته باشد؛ جزو متقاضیان این نوع جراحی بینی هستند. همچنین افرادی که تمایل دارند پره‌های بینی‌شان فرورفتگی بیشتری داشته باشد نیز متقاضی عمل بینی فانتزی هستند.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران چه خصوصیاتی را دارا می‌باشد؟

هدف اصلی از انجام بینی فانتزی، کوچک تر کردنِ حجم بینی بیمار می‌باشد و به همین دلیل، بهترین جراح بینی فانتزی در صددِ آن است که قوس زیادی را بر روی بینی او ایجاد سازد. علاوه بر این، نوک بینی نسبت به حالت طبیعی بالاتر آمده و در این صورت، زاویه بینِ نوک بینی تا لب بالایی نیز در حدود 105 درجه می‌باشد. در صورتی که بهترین جراح بینی فانتزی در تهران را برای عمل خود برگزینید، آنگاه می‌توان گفت که در آینده نزدیک، تغییرات عمده و در عین حال جذابی نیز برای بینی‌تان رقم خواهد خورد.

 • با ذکاوت و دلسوزی، سلامتی بیمار و حفظ عملکرد بینی او را اولویت اصلی خود قرار می‌دهد.
 • بهترین جراح بینی فانتزی در تهران؛ قبل از انجام هر گونه عملی، به ذکر تمامی عوارض و خطراتِ احتمالیِ ناشی از عمل بینی فانتزی برای بیمار می‌پردازد و بدین وسیله، تلاش می‌کند تا او را نسبت به تمامیِ جوانب عمل بینی فانتزی آگاه سازد.
 • اگر بیمار انتظارات غیرمنطقی از او داشته باشد و یا این که تشخیص دهد در شرایط جسمی و روحی مناسبی برای عمل قرار ندارد، از انجام عمل بینی فانتزی برای او ممانعت کند.
 • درصد بالایی از رضایت بیماران، تشکیل دهنده رزومه کاری او باشد. (به عبارتی، اعتمادِ اولیه به او چندان سخت نباشد.)
 • تجربه بالای او در زمینه انجام عمل بینی فانتزی، اطمینان بخشی برای بیمارش باشد. چرا که تجربه و استمرار در این امر، یک جراح عادی را تبدیل به بهترین جراح بینی فانتزی در تهران خواهد ساخت.
 • بهترین جراح بینی فانتزی در تهران، بر مبنای تجربه و سواد کاری اش، آناتومی صورت بیمار را در ذهن خود طراحی نموده و بدین ترتیب، به بهترین نحو ممکن آن را بر روی صورت او پیاده می‌کند و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ویژگی‌های ساختاری جراحی بینی فانتزی را به نحوی انجام دهد که هیچگونه ضربه‌ای نیز به عملکرد بینی بیمار وارد نشود.

راه‌های یافتن بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

با کمک اطرافیان و یا سرچ در گوگل، به تهیه لیستی از اسامی بهترین جراحان بینیِ محل زندگی و یا مناطق نزدیک به خود بپردازید. با این کار، به راحتی اطلاعات مفیدی را پیرامون رزومه، سوابق کاری، سوابق تحصیلی، عکس‌هایی از عمل‌های سابقِ آن‌ها را در دست خواهید داشت.

با دقت؛ به بررسیِ نمونه کار‌های جراحی‌های سابقِ جراحان مدنظر خود پرداخته و ببینید از نحوه کار هر کدام، رضایت دارید و یا به عبارتی، می‌خواهید بینی تان به همان شکل، دچار تغییراتی شود یا خیر؟! البته می‌توانید به صورت حضوری به مطب جراحانِ موجود در لیست خود مراجعه کرده و حتی با بیمارانی که قبل از شما، عمل جراحی بینی فانتزی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، صحبت و مشورت‌هایی را داشته باشید و بدین نحو، میزان رضایتِ آنان از انجام عمل را بسنجید. با این کار، تصمیم گیری را هم برای خود راحت‌تر خواهید ساخت.بنابراین؛ هرگز در انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران عجله نکنید. جراحی بینی فانتزی، جراحی اورژانسی نیست و شما قبل از انجام آن، به خوبی فرصت دارید تا ضمن گزینش بهترین جراح بینی فانتزی در تهران، به تحقیق و مشورت با افراد موردنظرتان بپردازید.

مزایای جراحی بینی فانتزی

در صورتی که بینی‌تان؛ فرم استخوانی و در عین حال محکمی دارد و پوست آن نیز نازک و شفاف می‌باشد، بنابراین می‌توان گفت که بینی فانتزی برای شما، انتخابی مناسب و در عین حال جذاب خواهد بود! در صورتی که در انجام عملِ شما، معیار‌های زیبایی شناسی به خوبی در نظر گرفته و پیاده‌سازی شود، آنگاه نتیجه بسیار خوبی نیز برایتان به ارمغان خواهد آمد. انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی، نوید‌بخشِ وقوع تحولات شگرف و در عین حال جذاب برای بینی شماست. و در واقع بهترین جراح بینی فانتزی در تهران با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده، تغییرات بسیار خوبی را در بینی‌تان پدید خواهد آورد. در صورتی که فکرِ انجام عمل بینی فانتزی را در سر می‌پرورانید، به این نکته نیز توجه داشته باشید که بینی فانتزی برای افرادی مناسب است که صورتی ظریف داشته و بینی طبیعی آنان نیز ساختاری طبیعی دارد. بنابراین، افرادی که دارای بینی گوشتی می‌باشند، به هیچ عنوان نباید از جراح خود، توقع پیدایشِ بینی فانتزی آن هم بعد از عمل را داشته باشند! بینی فانتزی در صورتی که توسط بهترین جراح بینی فانتزی در تهران جراحی شود، آنگاه از وقوع هرگونه مشکل و یا بیماری تنفسی برای بیمار نیز جلوگیری خواهد نمود.

برای برخی از افراد، می‌توان انجام عمل بینی فانتزی را یک نوع اقدام نسبتا ضروری دانست. چرا که بعد از رفع مشکلات ساختاری موجود در بینی، آنگاه علاوه بر زیبایی، دیگر خطری هم برای سلامتی فرد پدید نخواهد آمد. بنابراین این مورد، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های انجام عمل بینی فانتزی برشمرده می‌شود. نکته مهم دیگر آن است که با انجام این عمل محبوب توسط بهترین جراح بینی فانتزی، تناسبی دلچسب در صورت فرد پدید آمده و چهره‌اش با استاندارد‌ها و معیار‌های زیبایی شناسی، تطبیق داده خواهد شد.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

 

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران کیست؟

اهمیت انجام اقدامات ضروری قبل از جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

معمولا پروسه انجام جراحی بینی فانتزی در تهران، در کمتر از دو ساعت به اتمام می‌رسد. البته که این فرایند، به هیچ عنوان نباید با بی‌دقتی و عجله به انجام برسد. چرا که عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار پدید خواهد آورد. در واقع، آماده سازی بیمار برای عمل جراحی بینی فانتزی باید هفته‌ها قبل از روز نهایی صورت پذیرد تا نتیجه دلخواه نیز برای او حاصل شود. برخی از تغییراتی که معمولا بهترین جراحان بینی فانتزی در تهران آن را به بیماران خود توصیه می‌کنند، این است که از مصرف آسپرین و دیگر داروهای رقیق‌کننده خون جلوگیری نمایند، مصرف سیگار را ترک نموده و جراح را در جریان ریز مواردِ مربوط به بیماری یا بیماری‌های خود بگذارند.

در جراحی بینی عروسکی به موارد زیر توجه کافی را داشته باشید:

 • در صورتی که قصد دارید فرم بینی‌تان به فرم فانتزی و یا اصطلاحا عروسکی تغییر پیدا کند، هیچگاه از جراح خود توقع کوچک شدنِ بیش از حد آن، بعد از عمل را نداشته باشید! چرا که این امر، ممکن است متناسب با فرم کلی صورت شما نبوده و حتی در تنفس‌تان نیز اختلالاتی را ایجاد نماید.
 • در صورتی که صورت شما اجزایی ظریف و کوچک دارد، بینی عروسکی و فانتزی، تناسب بیشتری را با آن ایجاد خواهد کرد.
 • اگر دارای بینی‌ای با فرم استخوانی هستید، با توجه به نتایج حاصل از عمل‌های فانتزی انجام شده، می‌توان گفت که با انجام این نوع از عمل، نتیجه مطلوبی را هم کسب خواهید نمود. اما اگر بینی‌تان فرم گوشتی دارد، پیشنهاد می‌کنیم نسبت به انجام عمل بینی فانتزی حتی توسط بهترین جراح بینی فانتزی در تهران نیز اصرار نورزید.
 • به طور کلی، توقعات خود از جراحتان را متناسب با ساختار طبیعی بینی‌تان تنظیم نموده و در صورتی که شرایط لازم برای انجام عمل بینی فانتزی را دارا می‌باشید، حتما به بهترین جراح بینی فانتزی در تهران مراجعه نمایید تا در نهایت، از نتیجه جراحی زیبایی بینی‌تان نیز رضایت کافی را داشته باشید!

هزینه جراحی بینی فانتزی

در رابطه با هزینه جراحی بینی فانتزی توسط بهترین جراح بینی فانتزی در تهران، سوالات متعددی توسط افراد مطرح می‌شود! به طور کلی می‌توان گفت که هزینه جراحی بینی فانتزی با توجه به دستمزد مدنظر جراح شما، هزینه بیمارستان و آزمایشات مربوطه، هزینه متخصص بیهوشی و دیگر موارد مهم در این پروسه تعیین می‌گردد.

کلام آخر

در مقاله‌ای که خواندید، تلاش خود را به کار گرفتیم که به ذکر تمامیِ موارد مهم پیرامون انجام جراحی بینی فانتزی بپردازیم اما مهم‌ترین و اصلی‌ترین توصیه‌مان به افراد متقاضیِ انجام عمل بینی فانتزی این است که که حتما از بهترین و معتبر‌ترین پزشکان در حوزه جراحی بینی کمک بگیرید تا با این کار، تاثیر بسیاری را هم بر روی موفقیت عمل خود گذاشته و درصد پشیمانیِ احتمالی‌تان را هم کاهش دهید. جهت داشتن هر گونه سوال در بخش نظرات با ما در میان بگذارید یا با مشاوران ما در کلنیک دکتر آرزو خوانساری نیا تماس حاصل فرمایید.

 

 • عمل بینی فانتزی چیست؟
 • بینی چه افرادی مناسب عمل بینی فانتزی است؟
 • مزایا جراحی بینی فانتزی چیست؟
 • هزینه جراحی بینی فانتزی چقدر است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button