جراحی بینی وی | شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کیست و چگونه می توان ویژگی های آن را شناخت. در ادامه ما به تشریح این موضوع خواهیم پرداخت. بسیاری از افراد ممکن است پس از انجام جراحی بینی از دیدن نتایج مصنوعی بینی خود راضی نباشند،جراحی بینی طبیعی به افراد این امکان را می دهد که فقط عیوب و نواقص بینی خود را برطرف کنند.به عنوان مثال اگر بینی شما دارای برآمدگی ، افتادگی نوک بینی ،انحراف  و… باشد در جراحی بینی طبیعی این نواقص به طور کامل رفع خواهد شد اما به هیچ عنوان بینی حالت تصنعی پیدا نخواهد کرد با انجام جراحی بینی طبیعی می توان به تغییر شکل و ظاهر بینی کمک کرد و شکل و تناسب و تعادل بهتری برای بینی ایجاد نمود.

اما سوالی که در ذهن داوطلبان جراحی بینی طبیعی مطرح می شود آن است که بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کیست و چه خصوصیاتی دارد؟در این مقاله به طور کامل به این موضوع خواهیم پرداخت.

جراحی بینی طبیعی در تهران

رینوپلاستی با ساختار طبیعی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی بینی است که هدف از آن ایجاد بینی طبیعی و متناسب با ویژگی های صورت بیمار است.در عمل بینی طبیعی از قوس زیاد ،کوچک شدن بیش از اندازه و نوک بینی بسیار بالا اجتناب می شود و چهره حالت طبیعی خود را کاملا حفظ می کند.جراحی بینی طبیعی به گونه ای انجام می شود که علائمی از انجام جراحی مشخص نگردد .پزشک در جلسات مشاوره ساختار بینی و ویژگی های اجزای صورت را آنالیز خواهد کرد و پس از بررسی مواردی همچون نوع بینی ،پوست بینی و غضروف ها نتیجه ی جراحی بینی طبیعی را به شما اعلام خواهد کرد.پس از انجام عمل بینی طبیعی بینی به مدت 6 ماه دارای تورم بسیاری می باشد و نتیجه ی آخر پس از سپری شدن این مدت زمان قابل مشاهده می باشد. در این عمل زاویه بین نوک بینی و لب ها بین 90 تا 100 درجه خواهد بود.پره های بینی طبیعی و متقارن هستند. تنفس فرد با توجه به ساختار صحیح و علمی این مدل بسیار مناسب خواهد بود و فرد پس از عمل دچار مشکل تنفسی نخواهد شد. این مدل بینی هم برای افرادی که بینی های گوشتی و هم استخوانی دارند مناسب است.

 انواع تکنیک های جراحی بینی طبیعی

هر بیمار به دنبال جراحی بینی،با نیازها و انتظارات متفاوتی به پزشک مراجعه می کند. در حالی که جراح مراحل اولیه یکسانی را دنبال می کند و برنامه ریزی برای نحوه و تکنیک درمان برای هر بیمار متفاوت خواهد بود .انواع مختلفی از تکنیک های جراحی بینی وجود دارد که می توان برای دستیابی به نتایج دلخواه انجام داد.جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی معمولا با روش های زیر انجام می شود.

رینوپلاستی بسته

رینوپلاستی بسته محبوب ترین نوع عمل بینی است زیرا تمام برش ها در داخل بینی پنهان می شوند و پس از انجام این روش،هیچ جای زخم قابل مشاهده ای نخواهید داشت. بافت نرم بینی کمی به سمت بالا بلند می شود و استخوان و غضروف را در دسترس پزشک قرار می دهد تا بتواند تغییرات لازم را در ساختار بینی شما انجام دهد.

این نوع جراحی بینی نسبت به انواع دیگر تهاجم کمتری دارد، بنابراین انتخاب این گزینه مزایای متعددی دارد. معمولاً با این روش تحریک بافت بینی کمتر و احتمال تورم بعد از عمل کاهش می یابد. بخشی از دلیل کاهش تورم این است که پزشک هیچ برش جراحی روی بخشی از بینی به نام کلوملا ایجاد نمی کند. به دلیل ماهیت کمتر تهاجمی این جراحی، زمان کمتری در داخل اتاق عمل سپری می‌شوید و همچنین بهبودی سریع‌تری پس از عمل برای بیمار وجود دارد.

این روش برای بیمارانی که نیاز به تغییرات ساختاری کوچک در بینی خود دارند مفید است. از آنجایی که این نسخه از روش نسبت به سایر اشکال جراحی بینی تهاجمی کمتری دارد، پزشک نیز قادر به ایجاد تغییرات ساختاری عظیم نیست. اگر به جراحی بینی با جزئیات بیشتر نیاز دارید، به نوع دیگری از جراحی نیاز خواهید داشت.

رینوپلاستی باز

رینوپلاستی باز برای بیمارانی که نیاز به تغییر گسترده تری روی بینی خود دارند مفید خواهد بود. اگر بیش از یک تغییر جزئی در ساختار بینی خود نیاز دارید، به احتمال زیاد جراح این نوع جراحی بینی را پیشنهاد خواهد کرد. جراح با ایجاد برش‌های کوچک در ناحیه بین سوراخ‌های بینی و زیر بینی، در ناحیه‌ای به نام کلوملا جراحی را آغاز می کند. این به جراح اجازه می دهد تا دسترسی بهتری ساختار بینی شما داشته باشد.

سپس، پوست بالا کشیده می شود تا به داخل حفره بینی دسترسی پیدا کند تا جراح بتواند قسمت های ساختاری بینی را تغییر شکل دهد. پس از تغییر شکل نواحی ضروری، پزشک کلوملا را بخیه می‌زند و بینی را با چسب می‌بندد. پس از نوار چسب، پزشک یک آتل را روی بینی تمام شده قرار می دهد که به طور خاص برای بیمار تراشیده شده است. این اسپلینت برای محافظت از بافت های ترمیم کننده بینی شما برای هفته آینده  قرار داده می شود.

بیشتر بخوانید:تفاوت جراحی بینی باز و بسته

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران دارای چه معیارهایی می باشد؟

هدف از رینوپلاستی بینی فقط زیبایی و کوچک تر شدن بینی نیست و جراح باید به تمامی موارد زیر توجه داشته باشد:

مدارک و تجربه: برای تحقیق در مورد اعتبار و تجربیات هر جراح وقت بگذارید. در جراحی پلاستیک، جراحی دهان و فک و صورت، یا جراحی گوش، بینی و گلو به دنبال یک جراح دارای گواهی بورد باشید هر چه جراح تجربه بیشتری در درمان منظم بیماری شما داشته باشد، آمادگی بیشتری برای پیش بینی و پیشگیری از عوارض خواهد داشت. داشتن یک جراح مجرب یکی از حیاتی ترین گام ها برای دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز است.

لوکیشن:حتما به مکان مطب پزشک توجه داشته باشید تا بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

عملکرد بیمارستان یا کلینیک: جراحان به متخصصان مراقبت های بهداشتی بسیار ماهر و با تجربه در تیم های خود نیاز دارند. به همین دلیل، شما باید کیفیت کلی مراقبت های جراحی و تعهد به ایمنی بیمار را در مرکز درمانی که جراح در آن انجام می دهد، در نظر بگیرید.

پیگیری و پشتیبانی:بهترین جراح بینی طبیعی در تهران ارزش زیادی برای پشتیبانی پیگیری و کمک های طولانی مدت قائل می شود، به طوری که آنها می توانند در صورت نیاز به کمک آنها روی کمک آنها حساب کنند.

توانایی برقراری ارتباط با بیمار: توانایی برقراری ارتباط خوب با بیمار و گوش دادن به خواسته ها و نگرانی های او با صبر و حوصله زیاد.تمایل به ارائه توضیحات مفصل به بیمار در مورد جنبه های مختلف جراحی از جمله نوع جراحی، نتایج احتمالی، عوارض احتمالی، بایدها و نبایدهای قبل و بعد از عمل، زمان بهبودی و غیره از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

رعایت استانداردهای زیبایی: بینی را خیلی کوچک یا خیلی بلند نکند (به اصطلاح مدل بینی خوکی)

جستجوی آنلاین:بهترین جراح بینی طبیعی در تهران در جسنجوی آنلاین ، کامنت ها ، نمونه کارها و سایت ها از رضایت و موفقیت بالایی برخوردار است.

در مورد جراحی بینی چه سوالاتی را باید از جراح پلاستیک بپرسم؟

سوالاتی که قبل از جراحی باید از جراح پرسید

 • چقدر در جراحی بینی تجربه دارید؟ (چند عمل جراحی انجام داده اید و چند سال است که انجام می دهید)
 • آخرین رینوپلاستی خود را چه زمانی انجام دادید؟
 • چند درصد از بیماران شما از جراحی شما راضی بودند؟
 • نظر شما در مورد جراحی ترمیمی چیست؟
 • چند درصد از بیماران شما درخواست جراحی مجدد کرده اند؟
 • معمولا چقدر برای جراحی بینی وقت می گذارید؟ (مثلاً برای بینی مانند بینی من)
 • خطرات جراحی بینی من چیست؟
 • از چه تکنیکی برای جراحی بینی من استفاده می کنید؟
 • از چه نوع بیهوشی برای جراحی بینی من استفاده می کنید و دلیل استفاده از این نوع بیهوشی چیست؟
 • آیا می توانم نتایج جراحی بینی مشابه بینی خود را ببینم؟ (عکس قبل و بعد از عمل)

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

با توجه به اینکه انتخاب یک جراح بینی خوب می تواند در نتایج جراحی بینی بسیار موثر باشد و همچنین با توجه به غیرقابل برگشت بودن نتایج جراحی بینی، باید بیشترین وسواس را در انتخاب بهترین جراح بینی صرف کرد تا بتوان بهترین جراح را داشت طوری انتخاب کنید که در نهایت بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. مهارت، دانش، تخصص و تجربه جراح بینی مهمترین فاکتور در انتخاب بهترین جراح بینی است. همچنین یک جراح بینی خوب باید هنر زیبایی را در کنار دانش و تجربه داشته باشد، زیرا برای ایجاد بینی زیبا در جراحی بینی می توان تمامی معیارهای زیبایی را در نظر گرفت تا به نتایج بسیار خوبی دست یافت و بینی زیبا خلق کرد. به طور کلی بهترین جراح بینی باید نمونه کار داشته باشد. برای این منظور در تمام شبکه های اجتماعی و اینترنت جستجو کنید و نظرات را در مورد جراحی بینی بخوانید، بنابراین یکی از تکنیک های یافتن هر پزشک موفق و کارآمد در این زمینه، پیگیری نمونه کارها و نتایج جراحان وی و همچنین جویا شدن نظرات بیماران است. ، تا بتوانید به خوبی میزان رضایت را از جراح بینی مورد نظر پیدا کنید و با اطمینان خاطر برای جراحی بینی به وی مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

چرا دکتر ارزو خوانساری نیا را به عنوان بهترین جراح بینی طبیعی در تهران انتخاب کنیم؟

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص گوش، حلق و جراح زيبايی بينی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش و جراح بینی در تهران هستند و توانستند از دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری فارغ التحصيل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال 1386 با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زيبايی بينی شان را در دانشگاه علوم پزشكی تبريز به پایان رساندند؛ وی در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.ايشان جز معدود جراحاني هستند كه از سبك فوق العاده پيشرفته “وی” درجراحي هاي خود استفاده ميكنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با دکتر آرزو خوانساری نیا با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 • در مورد جراحی بینی چه سوالاتی را باید از جراح پلاستیک بپرسم؟
 • بهترین جراح بینی طبیعی در تهران دارای چه معیارهایی می باشد؟
 • انواع تکنیک های جراحی بینی طبیعی چیست؟

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button