جراحی بینی وی | شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

بهترین جراح بینی خانم در تهران
زمان مطالعه: 9 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

جراحی بینی وی | دکتر آرزو خوانساری نیا


تماس با کلینیک

بهترین جراح بینی خانم
دکتر آرزو خوانساری نیا
یکی از بهترین متخصصین گوش، حلق و جراح زيبايی بينی در تهران است.
دکتر خوانساری نیا فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری هستند و دوره عمومی خود را با رتبه دوم به پایان رساندند.
دکتر خوانساری نیا سابقه صدها عمل جراحی بینی موفق را در کارنامه خود ثبت دارند و جز معدود جراحانی هستند که از سبک فوق العاده پیشرفته ” وی” استفاده می کنند.

رزرو نوبت

امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی بین خانم ها می باشد که برای حفظ تناسب بین اجزای صورت ، رفع ایرادات ، بهبود عملکرد بینی و … انجام می شود این جراحی از رایج ترین عمل های زیبایی در تهران محسوب می شود . در واقع بهترین جراحان بینی ایران در تهران هستند به همین دلیل به تهران (پایتخت زیبایی دنیا) هم گفته می شود. معمولا خانم هایی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ترجیح می دهند که به بهترین جراح بینی مراجعه کنند تا ضمن نتیجه ی مطلوب عمل راحت تر و اثربخشی را تجربه کنند. اگر شما هم به دنبال بهترین جراح بینی خانم در تهران هستید ما در این مقاله ضمن ارائه راهنمای کامل به معرفی بهترین جراح زیبایی بینی خانم در تهران می پردازیم پس با ما همراه باشید .

کلینیک دکتر آرزو خوانساری نیا
کلینیک دکتر آرزو خوانساری نیا

کلینیک دکتر آرزو خوانساری نیا

برای مشاوره رایگان و رزرو نوبت
با ما تماس بگیرید!


مشاوره رایگان

چه روش هایی برای انجام عمل بینی وجود دارد؟

با توجه به انواع مختلف روش های جراحی بینی برای انتخاب، مهم است که داوطلبان یک جراح زیبایی مجرب، با تجربه و ماهر را برای انجام عمل خود انتخاب کنند. از آنجایی که جراحی بینی یک فرآیند فردی است که در آن می توان از تکنیک های مختلفی استفاده کرد، جراح ابتدا صورت شما را معاینه می کند و در مورد تغییراتی که انتظار دارید با شما صحبت می کند. پس از مشورت با شما ، یکی از رویکردهای ذکر شده برای شما در نظر گرفته خواهد شد .

جراحی بینی باز

در طی این عمل، پزشکان یک برش کوچک در زیر نوک بینی، بین سوراخ های بینی برای حداکثر دید در طول عمل ایجاد می کنند. در این صورت ساختارهای بینی به راحتی قابل دسترسی خواهند بود. این تکنیک بیشتر به افرادی توصیه می شود که نیاز به تغییر شکل گسترده دارند.

جراحی بینی بسته

در این روش پزشکان برش هایی را در داخل سوراخ های بینی ایجاد می کنند. افرادی که ساختار بینی آنها نیاز به تغییرات جزئی دارد می توانند از این تکنیک بهره مند شوند. در این روش بعد از عمل هیچ جای زخم قابل مشاهده ای وجود ندارد.

تیپ پلاستی

از طریق این روش، جراحان فقط نوک بینی را تغییر می دهند، بدون اینکه بر سایر ساختارهای بینی تأثیر بگذارند. پزشکان می توانند در این تکنیک هم از روش عمل باز و هم عمل بسته استفاده کنند.

پس از مشورت و نظر پزشک متخصص برای روش انجام عمل بینی مرحله ی بعدی برای عمل بینی رضایت مند انتخاب  مدل بینی مناسب با اجزای صورت ، با در نظر گرفتن فرم بینی دلخواه شما می باشد.

انواع مختلف مدل های عمل بینی

داوطلبانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند مسلما به دنبال زیباتر شدن و نتیجه ای مطلوب از عمل خود هستند ، انتخاب مدل مناسب با فرم کلی صورت شما برای هر شخص کاملا متفاوت می باشد ، مدل مناسب عمل بینی با توجه به سلیقه ی داوطلب و بهترین نوع عمل توسط پزشک متخصص تعیین می شود .

عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی یکی از انواع مدل های جراحی زیبایی بینی می باشد . افرادی که این فرم از بینی را انتخاب می کنند تمایلی به تغییر غیر طبیعی و مصنوعی بینی خود ندارند و به دنبال رفع ایرادات و نواقص جزئی بینی خود هستند به گونه ای که دیگران متوجه عمل شدن بینی انها نشوند .لازم به ذکر است در عمل طبیعی ، بهترین جراح بینی باتوجه به فرم کلی صورت برای تمامی افراد بینی یکسانی خلق نمی کند و بینی هر شخص با نهایت طبیعی بودن و زیبایی با شخص دیگر کاملا متفاوت خواهد بود . به طور کلی می توان گفت هدف از جراحی بینی طبیعی رفع نواقص مشهود بینی به صورت طبیعی و سازگاری بیشتر آن با آناتومی صورت است.

عمل بینی فانتزی

بینی فانتزی کوچک تر و ظربف تر از حد معمول است و به دلیل قوس زیاد و بالا بودن نوک بینی مصنوعی به نظر می رسد ، در این فرم از بینی، بینی از حالت طبیعی خارج می شود .در عمل بینی فانتری از نمای نیم رخ قوس و انحنای زیادی ایجاد می شود و از نمای جلو باریک بودن پره های بینی و بالا بودن نوک بینی کاملا مشهود است .

امروزه عمل بینی فانتزی در میان خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است .توجه داشته باشید عمل بینی فانتزی از حساسیت بالایی برخوردار است اگر این فرم از بینی مد نظر شماست حتما در انتخاب بهترین جراح بینی دقت داشته باشید .

عمل بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی تلفیقی از بینی فانتزی و طبیعی می باشد .بهترین جراح بینی در این مدل از عمل بینی تناسب ، اندازه و شکل بینی را با سایر اجزای صورت حفظ می کند ، بنابراین بینی داوطلب خیلی غیر طبیعی به نظر نمی رسد .اندازه این فرم از بینی نسبت به عمل طبیعی کوچک ترو نوک بینی مقداری بالاتر از بینی طبیعی است .افرادی که بینی خیلی طبیعی و قوس زیاد بینی فانتزی و عروسکی را نمی پسندند کاندیدای مناسبی برای عمل بینی نیمه فانتزی می باشند .

مراقبت های قبل از جراحی بینی (1)
مراقبت های قبل از جراحی بینی (1)

مراقبت های قبل از جراحی بینی

بسیاری از افراد همواره اطلاعات کافی پیرامون اقدامات و مراقبت های قبل از عمل زیبایی بینی ندارند. همین امر سبب می شود تا روز جراحی با مشکلات متعددی روبرو شوند. ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل برای اقدام به عمل زیبایی بینی، حتما موارد زیر را مد نظر قرار داده و خود را مطابق با توصیه های زیر پیش از عمل جراحی آماده کنید:

 • روز های قبل از عمل از انجام کارهای سخت و فعالیت های بدنی شدید خودداری کنید.
 • تمامی داروهای مصرفی خود را در جلسه مشاوره به همراه داشته باشید و به اطلاع متخصص جراحی خود مصرف آنان را برسانید.
 • تمامی داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند از جمله آسپرین و راکوتان را به مدت سه ماه پیش از عمل قطع مصرف کنید.
 • شب قبل از عمل جراحی حتما دوش گرفته و صورت خود را از هر گونه آرایش پاک کنید.
 • برای آقایان لازم است تا موی صورت خود را کاملا اصلاح کنند.
 • شب قبل از عمل حتما غذای سبک و مقوی میل شود.
 • در صورتی که استرس عمل دارید می توانید چند روز قبل از عمل، اقدام به مصرف داروهای آرام بخش زیر نظر متخصص مربوطه کنید.
 • روز عمل هرگز صبحانه نخورید.
 • پیش از عمل مصرف آب و مایعات بسیار سبک و رقیق مانعی ندارد.
 • در صورت میل کردن صبحانه در روز عمل حتما پرستاران را در جریان اقدام خود قرار دهید.
 • تمامی آزمایشات تجویز شده از سوی متخصص خود را به درستی و به صورت کامل انجام دهید.
 • داشتن اجازه و گواهی ولی برای کسانی که هنوز به سنین قانونی یعنی ۱۸ سال نرسیده اند ضروری است.
 • داشتن مدارک شناسایی معتبر همچون شناسنامه و کارت ملی الزامی است.
 • به همراه داشتن دفترچه بیمه نیز در صورت طرف قرار داد بودن بیمارستان لازم است.
 • در روز عمل حتما در زمان تعیین شده و حتی نیم ساعت قبل تر از آن در کلینیک یا بیمارستان حضور داشته باشید. بهترین مدل عمل بینی برای خانم ها

خانم هایی که قصد انجام عمل بینی با بهترین جراح زیبایی بینی زن را دارند باید بدانند انتخاب بهترین مدل عمل بینی کاملا بستگی به فرم بینی ، تناسب و آناتومی صورت هر شخص  و سایر اجزای صورت دارد و در این مورد نمی توان عمل تقلیدی از شخص دیگر انجام داد . برای مثال اگر مدل انتخابی شما بینی فانتزی است در نظر داشته باشید که بینی فانتزی بیشتر مناسب صورت های ظریف است .میتوانید با در نظر گرفتن تمامی این موارد و انتخاب بهترین جراح بینی خانم با مهارت بالا از نتیجه جراحی بینی خود نتیجه ی مطلوبی داشته باشید .

تفاوت جراحی بینی خانم ها و آقایان

طبیعتا تفاوت هایی در ساختار بینی زنان و مردان وجود دارد که بر این اساس نتیجه ی عمل جراحی بینی را نسبت به یکدیگر متفاوت خواهد کرد همچنین معیار های زیبایی در مردان و در زنان کاملا متفاوت است .

مردان بیشتر تمایل دارند که عمل بینی طبیعی داشته باشند و تنها ایرادات و نواقص بینی آنها برطرف شود چرا که بینی بی نقص طبیعی در مردان بر جذابیت مردانه می افزاید اما این معیار در زنان متفاوت است زنان بیشتر خواستار بینی با انحنای بیشتر و ظریف تر هستند .

هم چنین از آنجایی که پوست بینی مردان دارای ضخامت بیشتری نسبت به زنان می باشد یک جراح ماهر باید توجه داشته باشد که ضمن مهارت و دقت بالا با درنظر گرفتن تمامی نکات ذکر شده و تفاوت های میان عمل بینی زنان و مردان اقدام به جراحی بینی نماید .

کاملا واضح است که همه ی افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند خواستار بهترین نتیجه هستند اما باید دانست که بدون در نظر گرفتن فاکنور های مهم برای انتخاب بهترین جراح بینی خانم نمی توان این نتیجه را به دست اورد اما ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟ برای رسیدن به جواب این سوال در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید

ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟

همانطور که گفتیم تهران پایتخت بهترین جراحان ایران است و یافتن بهترین جراح بینی برای داوطلبانی قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند مهم و ضرورری تلقی می شود انتخاب پزشک قابل اعتماد برای جراحی زیبایی بینی یکی از مهم ترین عوامل برای رسیدن به بهترین نتیجه ی جراحی بینی است هنگام انتخاب بهترین جراح بینی در تهران عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود این عوامل عبارتند از :

 • مجوز پزشکی معتبر ( داشتن گواهینامه در بخش گوش و حلق و بینی یا جراحی پلاستیک)
 • داشتن حس زیبایی شناسی و درک خوب از هماهنگی اجزای مختلف صورت، با در نظر گرفتن تناسب صورت هنگام انجام جراحی.
 • توانایی در برقراری ارتباط خوب با بیمار و داشتن صبر و حوصله در گوش دادن به خواسته ها و نگرانی های او
 • تجربه و تخصص بالا
 • توجه به ترجیحات و سلیقه بیمار
 • بیماران می توانند در طولانی مدت روی پشتیانی و پیگیری پزشک حساب کنند
 • نحوه مشاوره دادن به بیمار
 • ارائه اطلاعات در خصوص قبل و بعد از جراحی بینی به بیمار
 • سابقه ی جراحی های موفق و نمونه عکس قبل و بعد جراحی های قبلی
 • اولویت قرار دادن سلامت جسمانی بینار در مقابل منفع مالی خود

 

دکتر آرزو خوانساری نیا
دکتر آرزو خوانساری نیا

انتخاب بهترین جراح خانم برای عمل بینی

اولین راه برای انتخاب بهترین جراح بینی این است که با افرادی گه قبلا جراحی کرده اند صحبت کنید و توصیه های آنها را در نظر بگیرد ، بیشتر بیمارانی که تحت نظر دکتر آرزو خوانساری نیا عمل شده اند به توصیه زیباجویان قبلی ایشان مراجعه کرده اند

منبع دیگری که می تواند به شما برای انتخاب بهترین جراح بینی کمک کند جستجو در گوگل و بررسی سایت ها و نظرات درباره جراح انتخابی شماست  .

اما مهم ترین راه برای انتخاب بهترین جراح بینی آن است که به کلینیک پزشک مراجعه کنید و به صورت حضوری با پزشک و مراجعان دیدار داشته باشید .

برای دریافت مشاوره با دکتر ارزو خوانساری نیا می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید .

هزینه بهترین جراح خانم برای عمل بینی در تهران

یکی از سوال های پر تکرار متقاضیان جراحی بینی در مورد هزینه ی آن است . هزینه ی جراحی بینی به عوامل مختلفی اعم از : هزینه دستمزد جراح ، هزینه ی کلینیک ،هزینه ی پرسنل اتاق عمل ، هزینه ی داروهای تجویز شده نوسط پزشک ، هزینه ی آزمایشات قبل از جراحی بستگی دارد .

با توجه به این فاکتور ها هزینه ی جراحی بینی برای هر شخص می تواند متفاوت باشد ، به طور کلی و طبق موارد ذکر شده می توان گفت هزینه ی عمل بینی به دو دسته ی قبل از عمل بینی و بعد از عمل بینی تقسیم می شود .

کلام آخر

در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید و در صدد جستجوی بهترین جراح بینی خانم در تهران هستید دقت داشته باشید که این عمل از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که این عمل فارغ از ایجاد فرم ظاهری زیبا در بهبود تنفسی سالم نقش موثری را ایفا می کند، برای رسیدن یه این هدف لازم است که صورت خود را به دست بهترین جراح بینی بسپارید .

ما در این مقاله به بررسی روش های انجام عمل بینی ، ویژگی ها و انتخاب بهترین جراح بینی پرداختیم چرا که انتخاب بهترین جراح بینی به شما کمک می کند یم عمل بی نظیر و حرفه ای را تجربه کنید . ما یه شما پیشمهاد می کنیم برای انجام  عمل بینی و مشاوره های لازم به بهترین جراح بینی خانم در تهران دکتر آرزو خوانساری نیا مراجعه کنید .

مطالب پیشنهادی: بهترین جراح بینی فانتزی در تهران | بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی گوشتی در تهران 

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران


برای دریافت مشاوره و نوبت جراحی بینی با کلینیک دکتر آرزو خوانساری نیا تماس بگیرید.

دسترسی سریع


Whatsapp


Instagram

راه های ارتباطی

تلفن تماس: ۰۹۹۳۴۱۷۳۲۴۴
آدرس: صادقیه، آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک ۳
ساعات کاری
شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button