جراحی بینی وی | شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

جراح بینی بازیگران/ سبک عمل بینی بازیگران خانم ایرانی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
1/5 - (1 امتیاز)

جراح بینی بازیگران مطرح کشور چه کسی بوده ؟ و آیا سبک عمل بینی آنها متناسب با سایر اجزای صورتشان است؟ و سوالات بسیاری که همیشه ذهن زیباجویان بینی را مشغول کرده است رادر این مقاله در حد امکان پاسخ خواهیم داد. عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی با هدف تغییر شکل غضروف ها و استخوان های بینی اتجام می شود که یکی از رایج ترین عمل های زیبایی به خصوص در ایران محسوب می شود. بسیاری از افراد به دلیل نارضایتی از ظاهر بینی خود به بهترین جراح بینی مراجعه کرده و برای تغییر ظاهر بینی خود اقدام می کنند. ایران به داشتن تعدادی از بهترین جراحان بینی در جهان معروف است و بسیاری از بازیگران ایرانی برای زیبایی ظاهر بینی خود تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند. حتی بسیاری از هنرمندان مانند : الناز شاکردوست ، نیوشا ضیغی ، شیلا خداداد ، کتایوت ریاحی و … نیز عمل زیبایی بینی انجام داده اند.

جراح بینی بازیگران

چهره‌ی بازیگران در حرفه ی آنها نقش مهمی را ایفاد می کند بنابراین در صورت تمایل به انجام عمل بینی، به بهترین جراحان بینی مراجعه می‌کنند. ستاره بودن به معنای در کانون توجه قرار گرفتن است و این اغلب به این معنی است که ظاهر آنها در هر لحظه مورد بررسی قرار می گیرد. از آنجایی که بینی نقش مهمی در ظاهر فرد ایفا می کند، جای تعجب نیست که بسیاری از افراد مشهور تصمیم بگیرند که بینی خود را توسط جراحان پلاستیک مشهور تقویت کنند.

جراحی بینی کتایون ریاحی

خانم کتایون ریاحی بازیگر محبوب سینمای ایران هم سال ها پیش عمل بینی انجام داده است و همانطور که قابل مشاهده است تناسب میان اجزای صورت این بازیگر به طور واضحی بیشتر شده است. ایشان بینی استخوانی با قوز روی بینی داشتند که پس از عمل بینی فرم وی و نیمه فانتزی گرفت.

جراحی بینی الناز شاکردوست

بسیاری از افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند به دنبال بهترین جراح بینی و جراح بینی بازیگران هستند. یکی دیگر از بازیگران محبوبی که جراحی رینوپلاستی انجام داده است خانم الناز شاکردوست است. این بازیگر محبوب ایرانی سال ها پیش این عمل را انجام داده و همانطورکه مشخص است بینی ایشان کاملا مطابق و متناسب با اجزای دیگر صورتشان است.

جراحی بینی ترمیمی نیوشا ضیغمی

همانطور که میدانید خانم نیوشا ضیغمی سال ها پیش بینی خود را عمل کرده بودند و چندی پیش مجددا دست به جراحی زیبایی بینی زده اند و ادعا داشته اند که برای اصلاحات عملکردی مانند گرفتگی بینی که حاصل جراحی اول ایشان بوده این عمل را انجام داده اند. جراحی بینی ترمیمی بسیار دشوارتر و طولانی تر از عمل اولیه بینی است و هدف آن بازیابی و بهبود عملکرد و ظاهر بینی است.

انتخاب مناسب متخصص عمل بینی براساس جراح بینی بازیگران

بسیاری از داوطلبان در انتخاب پزشک مناسب به دنبال جراح افراد مشهور هستند یا انتظار دارند نتیجه ی عمل آنها کاملا مشابه آکتورهای مطرح سینما شود. در این رابطه باید توجه داشته باشید که ساختار بینی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و به جز فرم انتخابی نمیتوان بینی فردی را مشابه فرد دیگر عمل کرد.

بررسی جزییات جراحی بینی بازیگران

امروزه برای جراحی بینی روش های مختلفی به کار می رود که به کاهش نواقص ظاهری و عملکردی بینی کمک می کنند. هرچه نواقص بینی کمتر باشد فرد به نتیجه ی دلخواه خود نزدیک تر خواهد شد. بازیگران برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه خود جراحان بینی با سابقه را انتخاب می کنند که معمولا هم سلبریتی ها و هم افراد عادی به آنها اعتماد می کنند.

از چه شیوه هایی برای جراحی بینی بازیگران استفاده می شود؟

از انجا که بازیگران چهره های متفاوتی دارند و چهره ی آنها در حرفه ای که انجام می دهند نفش بسزایی دارد عمل بینی آنها نیز متفاوت خواهد بود. معمولا در جراحی بینی بازیگران از شیوه های نیمه فانتزی و طبیعی استفاده می شود. بازیگران برای انجام عمل بینی خود بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب می کنند. ما به شما این اطمینان را می دهیم خانم دکتر آرزو خوانساری نیا از بهترین جراحان بینی در تهران هستند که توانسته اند در این زمینه افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند.

بهترین جراح بینی بازیگران چه ویژگی هایی دارد؟

جراح بینی بازیگران دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه است و از مهارت و دقت کافی در انجام عمل جراحی برخوردار می باشد ، همچنین بهترین جراح بینی در تهران از تکنولوژی و مواد به روز و پیشرفته استفاده می کند تا بهترین نتیجه را برای بیماران خود به دست اورد ، شما نیز می توانید با با مطالعه نظرات و تجربیات بیماران قبلی ، نحوه برخورد و کیفیت خدمات جراح را بررسی کنید.

هزینه ی جراحی بینی بازیگران چه مقدار است؟

معمولا بازیگران برای جراحی خود به کلینیک های بالای شهر مراجعه می کنند ، در این مراکز معمولا از تجهیزات باکیفیتی استفاده می شود ، تجهیزات نقش مهمی در رسیدن به نتیجه ی مورد نظر متقاضی را دارند و مسلم است هرچه تجهیزات و ارائه خدمات بیشتر باشد هزینه ی جراحی بینی نیز بیشتر خواهد بود.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم به بهترین جراح بینی بازیگران بپردازیم ،همه ما می دانیم بازیگران درصدد جستجوی بهترین جراحان برای عمل بینی خود هستند و افراد بسیاری تحت تاثیر قرار گرفته و اقدام به جراحی بینی می کنند،اما بهتر است برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران به خوبی تحقیق کنید سپس برای این عمل اقدام نمایید.

جراحی بینی در کلینیک دکتر آروز خوانساری نیا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button