جراحی بینی وی | شنبه – چهارشنبه : از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب

مشاوره جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی

جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین و البته چالش‌ برانگیزترین عمل‌های زیبایی به‌ حساب می‌آید. گاهی اوقات نتیجه کار آن‌گونه که باید مطابق میل افراد نیست. برای اینکه بتوان یک عمل موفقیت‌آمیز را پشت سر گذاشت، در کنار انتخاب بهترین پزشک باید از مشاوره جراحی بینی نیز بهره برد. در جلسات مشاوره سؤالات مختلفی مطرح خواهند شد که می‌توانند از جانب بیمار یا پزشک باشند. متقاضیان عمل بینی ممکن است درخواست‌های مختلفی از پزشک خود داشته باشند.تمامی این درخواست‌ها باید در جلسه مشاوره عمل بینی مطرح شوند. همچنین اگر خطری متقاضی را تهدید ‌کرد، پزشک موظف است آن را هنگام مراجعه با بیمار در میان بگذارد. تمام این موارد از اهمیت بالایی برخوردار هستند و نباید نسبت به آن‌ها غافل بود. موارد دیگری نیز وجود دارند که در جلسات باید به‌صورت کامل و شفاف، مطرح شوند. در این مطلب به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت؛ ازاین‌رو تا انتهای مقاله دنبال‌کننده ما باشید.

 

مشاوره جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی چه مزایایی برای افراد به دنبال دارد؟

آن دسته از افرادی که تصمیم می‌گیرند بینی خود را به دستان یک پزشک زیبایی بسپارند، قبل از هر کاری حتماً باید مشاوره‌های لازم را دریافت کنند. اگر جلسات مشاوره در بهترین کیفیت ممکن برگزار شوند و جای هیچ‌گونه ابهام و سوالی باقی نماند، می‌توان انتظار یک عمل موفقیت‌آمیز را داشت. مشاوره‌هایی که پیش از نهایی‌شدن عمل برگزار می‌شوند، همراه با خود مزایا و امتیازاتی که دارند که در ادامه قصد داریم به معرفی چند مورد مهم آن‌ها بپردازیم.

  • مزیت اول: متقاضیان را به یک دید واقع‌بینانه خواهد رساند

متأسفانه بسیاری از افرادی که قصد دارند عمل‌های زیبایی همچون جراحی بینی انجام دهند، نمی‌دانند تصویر درست چیست و چه انتظاری باید از نتایج به‌دست‌آمده داشته باشند. به دلیل این ناآگاهی آن‌ها تصاویر رویایی را در ذهن خود ملکه می‌کنند و همین سطح انتظارات و توقعات آن‌ها را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد؛ به همین علت باید در جلسات مربوط به مشاوره جراحی بینی شرکت کنند تا تصاویر واقعی در ذهن آن‌ها ایجاد شود.در این جلسه فرد می‌تواند درباره انتظارات، درخواست‌ها و خواسته‌های خود با پزشک صحبت کند. پزشک نیز باتوجه‌به وضعیت موجود یک نگاه واقع‌بینانه را در اختیار آن‌ها خواهد گذاشت و افراد را از انتظارات نامعقول و گاها رؤیایی دور خواهد کرد. پس ایجاد یک نگاه درست اولین مزیتی است که این جلسات می‌توانند با خود به همراه داشته باشند.

  • مزیت دوم: خواسته‌ها ارزیابی شده و برنامه جراحی طراحی می‌شود

همان‌طور که اشاره کردیم در مشاوره عمل بینی، فرد می‌تواند درخواست‌های خود را با پزشک در میان بگذارد. اگر خواسته‌ها کاملاً منطقی و معقول باشند، در آن صورت متخصص تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند آن‌ها را در برنامه جراحی جای دهد. در واقع می‌توانیم این‌طور بیان کنیم طراحی برنامه‌های جراحی مطابق با خواسته‌های متقاضیان است. در این صورت نتایجی که به دست خواهند آمد، بیشتر می‌توانند توجه فرد را به سمت خود جلب کنند.

  • مزیت سوم : برای روند و روز جراحی برنامه‌ریزی انجام می‌شود

حالا نوبت آن رسیده است درباره روند جراحی مشاوره‌هایی داده شود. البته در این مرحله بیشتر خواسته‌های متقاضی ارجحیت دارند. به‌عنوان‌مثال ممکن است فرد برای عمل جراحی بسیار عجله داشته باشد. در این شرایط پزشک تمام شرایط را می‌سنجد و در صورت مساعد بودن اوضاع روز جراحی را مشخص می‌کند. البته پیش از تمامی این‌ها پزشک سابقه فرد را بررسی می‌کند تا از نظر بیماری مشکل خاصی نداشته باشد که حین عمل خطرساز شوند.

  • مزیت چهارم: فرد می‌تواند از تمام عوارض و مشکلات احتمالی آگاه شود

زمانی که در جلسات مشاوره جراحی بینی شرکت می‌کنید، پزشک با بررسی پرونده شما می‌تواند شرایطی که در آن حضور دارید را بسنجد. عمل بینی همانند سایر جراحی‌ها با عوارضی همراه است. پزشک شما وظیفه دارد تمامی این خطرات را با شما در میان بگذارد. در این شرایط مراجعین با نگاه بهتری می‌توانند خود را برای عمل جراحی آماده کنند. البته گاهی اوقات آن‌ها با شنیدن این خطرات از جراحی صرف‌نظر می‌کنند. درهرصورت جراح به‌عنوان فردی که سوگند پزشکی خورده، موظف به آگاه‌سازی فرد است.

خجالت می‌کشید؟ آن را کنار بگذارید

متأسفانه بسیاری از متقاضیان جراحی بینی هنگام شرکت در جلسات مشاوره از پرسیدن سؤالات مختلف یا بیان خواسته‌های خود بسیار خجالت می‌کشند. حتی اگر پرسش‌های شما بی‌معنی باشند، موردی نیست. حتماً آن‌ها را بپرسید تا بعدها مشکلی پیش نیاید. گاهی اوقات کوچک‌ترین سؤالات می‌توانند اتفاقات بزرگی را رقم بزنند. داشتن سؤال طبیعی است.پزشک متخصص به سؤالات شما نمی‌خندند و یا آن‌ها را به سخره نمی‌گیرد؛ بلکه به تک تک آن‌ها گوش می‌دهد تا بتواند شما را از هرگونه پرسشی تهی کند. همچنین یک نکته مهم که باید با شما در میان بگذاریم این است که هنگام شرکت در جلسه مشاوره جراحی بینی، حتماً یک قلم و کاغذ با خودتان داشته باشید تا بتوانید تمام نکات را یادداشت‌برداری کنید. در این جلسه‌ها نکات بسیار مهمی مطرح می‌شوند که چندین بار مرور کردن آن‌ها خالی‌ازلطف نیست.

مشاوره جراحی بینی

به دنبال بهترین نتیجه جراحی بینی هستید؟

افراد به دنبال کسب بهترین نتیجه جراحی هستند. به‌طورکلی هر فردی تمایل به زیبایی و زیبا دیده‌شدن دارد؛ پس جای تعجب نیست که بخواهند بهترین تصویر را برای خود بسازند. اگر می‌خواهید عمل شما در بهترین کیفیت ممکن انجام شود، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً از یک پزشک متخصص عالی استفاده کنید.همچنین عمل شما باید در بهترین کلینیک زیبایی انجام شود؛ در غیر این صورت نمی‌توانیم نتیجه را تضمین کنیم. برای پیدا کردن بهترین پزشک توجه به یک سری از نکات ضروری است که از جمله آن‌ها می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره داشته باشیم:

  • به مدرک پزشکی فرد توجه کنید

گاهی اوقات افراد تنها به جستجو در اینترنت و حرف‌های دوستان و آشنایان بسنده می‌کنند و هیچ تحقیق دیگری درباره پزشک خود انجام نمی‌دهند؛ درحالی‌که این روش کاملاً اشتباه است. جراحی بینی نیز مانند هر عمل دیگری پیچیدگی‌های زیادی دارد. پزشکی که مسئولیت انجام این کار را برعهده می‌گیرد باید تحصیلات آکادمیک خود را پشت سر گذاشته و همچنین در کسب تجربه نیز موفق عمل کرده باشد.در واقع زمانی که شما برای مشاوره جراحی بینی وقت رزرو می‌کنید، می‌توانید از پزشک درخواست کنید که مدرک پزشکی و بورد تخصصی خود را به شما نشان دهد. اگر از نشان‌دادن آن به شما امتناع کرد، به شما پیشنهاد می‌کنیم همان لحظه شال و کلاه کنید و از کلینیک بیرون بروید.

  • سابقه عمل‌های او را چک کنید

نکته‌ای که قرار است با شما در میان بگذاریم، بسیار اهمیت دارد و نباید نسبت به آن غافل شوید. برخی از پزشکان در انجام جراحی بسیار بی‌دقت هستند و همین ممکن است باعث پیش آمد اتفاقات جبران‌ناپذیری شود؛ به همین علت باید پزشکی را پیدا کنید که سابقه نا‌موفقی در جراحی نداشته باشد. البته ازآنجایی‌که هیچ پزشکی نمی‌گوید فلان اشتباه را در فلان روز انجام داده‌ام، پس باید خودتان دست به کار شوید.

اینترنت همواره در دسترس شما است. می‌توانید با یک جستجوی ساده، سوابق پزشک را بررسی کنید و نظرات بیمارهای او را بخوانید. هرچند این روش به‌صورت کامل نمی‌تواند به شما تضمین دهد؛ اما بااین‌وجود برای به‌دست‌آوردن یک نگاه و دیدگاه کلی بد نیست.

  • از بررسی نمونه کارها غافل نشوید

وقتی برای مشاوره جراحی بینی به مطب یا کلینیک مراجعه می‌کنید، حتماً از پزشک و یا منشی بخواهید که نمونه کارهای قبلی را به شما نشان دهد. با شواهد عینی راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا علاقه دارید بینی خود را به دستان پزشک بسپارید یا خیر. البته مجدد این نکته را ذکر می‌کنیم که ممکن است نمونه‌ کارها تقلبی و یا ادیت‌ شده باشند؛ به همین علت تنها به آن‌ها اکتفا نکنید و به دنبال روش‌های دیگری نیز بگردید. در کل تا وقتی خیالتان راحت نشده است، از جستجو و تلاش برای پیدا کردن بهترین متخصص دست نکشید.

سخن آخر

امروزه جراحی‌های زیبایی مخصوصاً بینی طرف‌داران زیادی پیدا کرده‌اند. برای اینکه عمل شما با موفقیت انجام شود، باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید. در ابتدا باید یک پزشک متخصص را با بهترین سابقه پیدا کنید.پیدا کردن پزشک عالی دردسرهای خاص خود را دارد؛ اما سعی کردیم مهم‌ترین عواملی که به شما کمک می‌کنند را به اشتراک بگذاریم. همچنین قبل از انجام عمل باید در جلسات مشاوره جراحی بینی شرکت داشته باشید. در این جلسات شما می‌توانید تمامی سؤالات و خواسته‌های خود را مطرح کنید تا پزشک بر اساس آن‌ها، برنامه جراحی را طراحی کند. برای دریافت مشاوره و یا رزرو نوبت از طریق شماره های درج شده در سایت با کلینیک دکتر آرزو خوانساری نیا تماس بگیرید.

 

  • مشاوره جراحی بینی چه مزایایی برای افراد به دنبال دارد؟
  • برای پیدا کردن بهترین پزشک به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button